Zer Merkezi Hizmetler


Sürdürülebilirlik kriterleri ve kontrat yönetimi ile müşteriler ve tedarikçiler için katma değer yaratan iş ortağı


11 yıldır toplu satınalmanın yarattığı sinerji, sahip olduğu uzmanlık ve tedarikçi ağıyla Zer, müşterilerine pazarlama, hizmet, malzeme ve lojistik alanlarında değer yaratarak verimlilik sağlamakta ve şirketlerin ana işlerine daha çok odaklanmasını mümkün kılmaktadır. Yarattığı hacim ile maliyet ve rekabet avantajı sağlarken, aynı zamanda konularında uzman satınalma kadrosuyla uzmanlık merkezi olarak da hizmet sunmaktadır.

Zer, tedarikçi yönetimini de üstlenerek tedarikçi sayısının optimize edilmesini, temin edilen hizmet ve ürünlerin kalitesinin standartlaştırılmasını sağlamaktadır. Sürdürülebilirlik kriterleri ve kontrat yönetimi ile müşterileri ve tedarikçileri için katma değer yaratan bir iş ortağı konumunda olmaya devam etmektedir.

2014 yılında Promena’nın da bünyesine katılmasıyla hizmet portföyünü tamamlayan ve Topluluk dışına açılarak büyüme stratejisini hayata geçirmekte olan Zer, tedarikçi havuzunda bulunan 1.250’den fazla tedarikçi ile Topluluk içi ve dışında 400 kurumsal müşteriye hizmet vermektedir.

Yeni uygulamalara öncülük ederek büyümeyi hedefleyen Zer’in önceliği, satınalmada mükemmellik prensibini süreçlerine yansıtarak, tüm paydaşlarında memnuniyet ve bağlılık yaratmaktır.