Yukarı

Düzey

1975 yılında kurulan Düzey Pazarlama 2013 yılını ciro olarak %11’lik bir büyümeyle başarılı bir şekilde sonlandırmıştır.

Düzey Pazarlama; Koç Grubu’nun ürettiği Tat, Maret, Sek, Pastavilla markalı gıda ürünlerinin yanı sıra General Electric Ampulleri, Landlite Enerji Tasarruf Ampulleri, Ekin Bakliyat, Rest Temizlik Ürünleri, Prenses Şeker, Şölen Çay ve Sony marka pillerin dağıtımını, hızlı tüketim ürünleri satış ve dağıtımında 2003 yılından itibaren kullandığı distribütörlük sistemini geliştirerek sürdürmektedir. Ayrıca büyük şehirlerin potansiyelini göz önüne alarak bu yerlerde kendi ekibi ile sahada yer almaktadır.

Diğer taraftan, 2011 yılı içerisinde Nutella ve Kinder markalarının üreticisi olan 7 milyar Euro’luk cirosuyla dünyanın 4’üncü büyük çikolata ve şekerleme devi İtalyan Ferrero Grubu’nun Türkiye dağıtımını gerçekleştirmeye başlamıştır. Bu işbirliği sayesinde ulaştığı nokta sayısını yaklaşık 40.000’den 70.000’lere taşımıştır. Lojistik ve teknolojik alt yapısını da buna paralel olarak geliştirmektedir.

Düzey; son yıllarda yakaladığı büyümeyi 2014 ve sonrasında da sürdürecek, tedarikçileri ve çalışanlarının desteği ile sektördeki öncü rolüne devam edecektir.